The Platinum Card®

Nuo 2016 m. gruodžio 1 d. „Citadele“ bankas nebeišduoda „American Express“ kredito kortelių. Esamiems klientams kortelės keičiamos į naujas bekontaktes „Citadele“ banko VISA X kredito korteles.

Kaip gali pasikeisti kortelę sužinok čia.

Išskirtinės kelionių paslaugos 

American Express yra pasaulinė finansinių paslaugų ir kelionių organizacija, kuriai priklauso didelis kelionių agentūrų tinklas. American Express kelionių partneriai pasirūpins visais Jūsų kelionių poreikiais – ar tai būtų verslo kelionės ar Jūsų šeimos atostogos ir savaitgaliai. Pasirūpinsime kiekviena Jūsų kelionės detale – automobiliu, viešbučiu, ekskursijomis. Kad ir kokie būtų Jūsų norai – juos įgyvendinsime. 

Priority Pass® paslauga

Teigiami kelionių įspūdžiai svarbūs visiems, kad jie būtų dar geresni, The Platinum Card turėtojams suteikiama dar viena privilegija - galimybė naudotis Priority Pass paslaugomis.

Pamirškite oro uostų spūstį ir mėgaukitės VIP laukiamosios salės jaukumu ir ramybe. Priority Pass paslauga, priklausomai nuo mūsų partnerių pasiūlymų, suteikia Jums ir Jus lydinčiam asmeniui galimybę naudotis daugiau kaip 700 VIP laukiamųjų visame pasaulyje, nesvarbu kokia aviakompanija skrendate ir kokios klasės bilietą turite.

The Platinum Card kortelių turėtojui suteikiami 6 nemokami asmeniniai apsilankymai per vienerius kalendorinius metus (kortelės turėtojo ir bendrakeleivių vizitai skaičiuojami kaip atskiri apsilankymai). Mokestį už apsilankymą, viršijus nemokamų apsilankymų skaičių, rasite čia.

Jaukioje VIP laukiamųjų salių aplinkoje galėsite ilsėtis arba tvarkyti verslo reikalus, pasivaišinti gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais. Priority Pass paslaugomis gali naudotis pagrindinės ir papildomų kortelių turėtojai.

Mėgaukitės prabanga viešbučiuose

Kartu su mūsų partneriais siūlome Jums visą privalumų rinkinį, kuris atitinka aukščiausią paslaugų ir prabangos standartą.

Puikių viešbučių ir kurortų programa (Fine Hotels & Resorts)

Mėgaukitės išskirtiniais malonumais daugiau nei 700 geriausių pasaulio viešbučių. Jūs turėsite galimybę apsigyventi aukštesnės klasės kambariuose, mėgautis kasdieniais pusryčiais dviem, galimybe išsiregistruoti iš viešbučio vėliau ar kitomis tik The Platinum Card kortelių turėtojams taikomomis privilegijomis. Daugiau informacijos apie privilegijas viešbučiuose rasite čia

Prabangių viešbučių programa (Small Luxury hotels)

Ši American Express klientų pripažinta programa suteikia Jums išskirtinius privalumus daugiau nei 300 prabangių viešbučių visame pasaulyje, tai - aukštesnės klasės kambariai, pusryčiai dviem, vėlesnis išsiregistravimas iš viešbučio bei išskirtinis dėmesys ir prabanga, skirta tik The Platinum Card kortelės turėtojams ir Juos lydintiems asmenims. Daugiau informacijos rasite čia

Norite daugiau sužinoti apie American Express korteles?

Susisiekite 

PlatinumCard