Membership Rewards 

Sveiki atvykę į American Express programą Membership Rewards - atsiskaitydami kortele kaupkite taškus ir keiskite juos į prizus.

MR logo 200 50

Kaupkite taškus ir rinkitės prizus

Membership Rewards - tai American Express kortelių turėtojams skirta lojalumo programa, suteikianti privalumų kasdieniame gyvenime. Dalyvaudami programoje Membership Rewards galite kaupti taškus ir keisti juos į naudingus prizus - dovanų čekius apsipirkti prekybos centre ar buitinės technikos parduotuvėje,  įsigyti bilietus į renginius, pažintinę ar poilsinę kelionę, bilietą į kiną sau ar artimiesiems.

Dalyvavimas programoje

Membership Rewards programa galioja visiems „Citadele" banko išleistų American Express kortelių turėtojams - Blue iš American Express, The American Express Gold Card ir The Platinum Card. Norėdami prisijungti prie programos užpildykite prašymą „Citadele" interneto banke arba atvykę į klientų aptarnavimo skyrių.

The Platinum Card kortelių turėtojai programoje dalyvauja be papildomos registracijos. 

Programos taisyklės

Taškų skyrimas

Atsiskaitykite American Express kortele prekybos ir paslaugų teikimo vietose bei interneto parduotuvėse ir kaupkite taškus.

1 programos taškas skiriamas:

  • už 1,4 Eur išleistą su Blue iš American Express kortele;
  • už 1,2 Eur išleistą su The American Express Gold Card kortele;
  • už 1 Eur išleistą The Platinum Card kortele.

Prizų užsakymas

Surinkę reikiamą taškų sumą, iškeiskite juos į pasirinktus prizus. Sukauptų taškų kiekis neribotas, juos iškeisti į prizus galite bet kada, kol naudojatės mokėjimo kortele. Jūsų patogumui atnaujinome prizų užsakymo sistemą, todėl daugumą prizų gausite iš karto, kitus - per 7 darbo dienas. 

MEMBERSHIP REWARDS prizai